My-home-town.jouwweb.nl

winkels in wierden

 
  Winkelier
Categorie
Telefoon
Website
ABN Amro Bank Dienstverlening   www.abn-amro.nl
Bakkerij Kamphuis Verswaren 0546-571201 /572628 www.bakkerijkamphuis.com
Bella Vita Mode 0546- 576179 www.bellavita-mode.nl
Bloemengalerie Nijzink Overig    
Blokker - J. Veneberg v.o.f. Huishoudelijk 0546-577441 www.blokker.nl
Bokkerink Opticien Optiek 0546-577595  
Brilmode Wierden Optiek 0546-572683  
Byouterie De Vlinder Mode 0546-574305  
Cafe Marktzicht Horeca 0546-571236  
Carezza Lingerie Mode    
Charly Shoarma Pizzeria Horeca 0546-577006  
De Kleine Maatjes Mode 0546-582233  
De Orient T.G.M. Kroeze Overig    
Engberts en Olthuis Huishoudelijk 0546-571565  
Etos Meijer Gezondheid / lifestyle 0546-572046  
Fotograaf Henk van Heek Dienstverlening 0546-575030  
Fyzio Totaal Tibben Dienstverlening 0546 - 570849 www.fyziototaal.nl
Gasterij De Oale Marckt Horeca 0546-571289 www.oalemarckt.nl
Goodlife Sports Overig 0546 - 575 602 www.goodlifesports.nl
Guitar Center Overig    
Hair & Beauty by Petra van den Burg Overig 06-12120999 www.petravandenburg.nl
Hema Huishoudelijk 0546-582349  
Installatiebedrijf Pley & Zn. Dienstverlening 0546-571294 www.pleijwierden.nl
Jean Teak Wonen Interieur 0546-575135 www.jeanteak.nl
Juwelier Denissen Juwelier 0546-576113  
Klasens, Uw Groenteman Verswaren   www.klasensagf.nl
Limburgia vlaaien/ lunchroom Horeca 0546-577566  
Maatjes Vispaleis Verswaren 0546-578227 www.maatjesvispaleis.nl
Maris Wonen Interieur 0546-571404  
Modehuys ter Morsche Mode 0546-571485  
Modeplein de Brink Mode 0546-571264  
Multimate van Buuren Bouw en tuin 0546-576555  
New Day Casuals Mode 0546-576693  
Nice Mode    
OVM Twente Dienstverlening 0546-571675 www.ovmtwente.nl
Peters Computers Overig 0546-575657 http://www.peterscomputers.nl
Poelier Rene Wessel Verswaren 0546-576567  
Rabobank Noord West Twente Dienstverlening 0546-547111 www.rabobank.nl/noordwest-twente
Reinders Speelgoed Overig 0546-577848 www.intertoys.nl
Reisburo Pouls Dienstverlening 0546-573535 www.toerkoop.nl/pouls
Reterink's Kantoorinrichtingen BV Kantoor / Boek 0546-571383 www.reterink.com
Schoenenhuis Jan Pas Mode 0546-571171  
Schoonheidssalon Beauty Face Gezondheid / lifestyle 0546-574889  
Sinnema Bloemen Bouw en tuin 0546-577949  
Supermarkt Brunsman BV Verswaren 0546-572122  
Takko Fashion Mode 0541-228040 www.takko.nl
Tankstation Schasfoort BV Dienstverlening 0546-570469 www.taxischasfoort.nl
Texton Fashion BV `Het Broekenhuis` Mode 0546-817800  
The Readshop Kamp Kantoor / Boek 0546-621162 www.readshop.nl
Timmerman Haarmode Gezondheid / lifestyle    
Top 1 Toys Wierden Overig 0546-577498 www.top1toys.nl
Tuunte Fashion B.V. Mode 0546-571773 www.tuunte-fashion.nl
van de Kaasplank Verswaren 0546-576030 www.vandekaasplank.nl
Van Ravenhorst Sport en Rijwielen Dienstverlening 0546-576013